Bezpieczna zabawa i spokojny sen Twojego dziecka

Twój maluszek już od pierwszych miesięcy swojego życia z radością odkrywa otaczający go świat. Choć większość czasu spędza jeszcze w łóżeczku, wcale nie musi się w nim nudzić. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią zabawkę, która pomoże mu w prawidłowym rozwoju oraz umili chwile przed zaśnięciem po dniu pełnym wrażeń. Idealnym pomysłem będą karuzele do łóżeczka, pełne przyjaznym i miękkich zwierzątek.

Czytaj więcej

Pora coś zjeść!

Nie będę jeść marchewki, bo jest pomarańczowa. Szpinaku też nie, bo jest zielony. Nie zjem kotleta, bo dotykał do ziemniaka. Kanapka jest nudna, sałata niesmaczna, a twarożek ma kiepską konsystencję.  Według większości kilkulatków zdrowe jedzenie jest nie do przyjęcia, a zachęcenie niejadka do polubienia pożywnych przekąsek graniczy z cudem. Z pomocą mogą przyjść kolorowe  saszetki  od SKIP HOP!

Czytaj więcej

Mycie głowy może być fajne!

Niektóre maluchy, a właściwie ich całkiem spora grupa, nie znoszą mycia głowy. Na widok prysznicowej słuchawki krzyczą  wniebogłosy, prężą się, płaczą i błagają o „darowanie kary”. Przekonanie szkraba do zmoczenia włosów wymaga nie lada sprytu. Jak z mycia głowy uczynić fantastyczną zabawę?

Czytaj więcej

Mały odkrywca

Czas leci błyskawicznie i Wasz maluch zaczyna chłonąć wiedzę jak gąbka.  Codziennie uczy się nowych słów, jest ciekawy świata. Pewnie chodzi, szybko biega, coraz wyżej się wspina. Mały odkrywca z chęcią zdobywa nowe tereny, przy okazji fundując rodzicom solidną dawkę adrenaliny.
Odkrywając świat dobrze mieć mądrych przyjaciół – Wesołą Biedronkę, Pracowitą Pszczółkę, Zwinną Małpkę lub Mądrą Sowę.

Czytaj więcej